Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PL Anna Stanio

Konstytucji 3-go Maja 2A lok. 5 Mińsk Mazowiecki

Mapa

512 206...

512 206 794

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

46

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PL Anna Stanio

Filtruj

199 000 zł1 536 m² 129,56 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana w Woli Rafałowskiej. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni ponad 1500 m położoną przy spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł21 124 m² 15,15 zł/m²

Eliza Jenda

Eliza Jenda

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna 2 ha przy drodze wojewódzkiej doskonała inwestycja. Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni nieco ponad 2 ha...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł76 m² 7 894,74 zł/m²

Anna Rosochacka

Anna Rosochacka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom parterowy w świetnej lokalizacji w Dębem Wielkim. Budynek mieszkalny składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym ok. 28 m2 -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł155 m² 3 354,84 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym położony...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 767 m² 42,47 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w ustronnym miejscu wśród drzew i pól. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 3767 metrów kwadratowych, położoną...

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 549 m² 109,75 zł/m²

Anna Gliwińska

Anna Gliwińska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zainwestować lub pobudować - bardzo atrakcyjna cena Zapraszam do Chmielewa - duża działka w drugiej linii zabudowy objęta miejscowym planem...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł15 100 m² 37,75 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miasto Dobre! 50 minut od Warszawy! 1,5 ha terenu budowlanego. Oferujemy działkę 15 100 m2 w pełni budowlaną zlokalizowana w miasteczku Dobre...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł169 m² 5 502,96 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Atrakcyjny bliźniak w stanie deweloperskim na przedmieściach Stanisławowa. Mamy do zaoferowania budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej według...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł75,75 m² 5 280,53 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Dom jednorodzinny w pięknym leśnym otoczeniu - 50 minut od Warszawy! Oferujemy budynek jednorodzinny o powierzchni całkowitej 75 m2 zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 300 m² 115,38 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana do wydzielenia w Wólce Wybranieckiej. Mamy do zaoferowania nieruchomość do wydzielenia położoną w ustronnym miejscu...

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 016 m² 123,03 zł/m²

Eliza Jenda

Eliza Jenda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękne działki budowlane blisko miasta! Malownicze otoczenie! Atrakcyjna działka budowlana w gminie Stanisławów o powierzchni 1016 m2. Piękne...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł24 m² 10 833,33 zł/m²

Anna Gliwińska

Anna Gliwińska

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Drewniany dom rekreacyjny w Kamionce w gminie Latowicz. Mamy do zaoferowania nieduży dom rekreacyjny położony w enklawie zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 48 m w centrum Mińska Mazowieckiego doskonała lokalizacja. Konkrety i zalety: - ustawne mieszkanie przy ulicy Okrzei 27 -...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53,60 m² 13 805,97 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje przy metrze Księcia Janusza - Wola! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału...

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na nowo powstającym zacisznym osiedlu. Mamy do zaoferowania nieruchomość do wydzielenia w czwartej linii zabudowy. Położenie...

Szczegóły ogłoszenia

288 510 zł978 m² 295 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na obrzeżach Mińska Mazowieckiego. Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Targówka blisko granic...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 144 m² 173,95 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w gminie Wiązowna. Mamy do zaoferowania działkę, która posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Położona...

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 427 m² 20,10 zł/m²

Eliza Jenda

Eliza Jenda

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4400 m Nowodwór, gmina Siennica. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 4400 m i szerokości 40 metrów, położona...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł855 m² 115,79 zł/m²

Eliza Jenda

Eliza Jenda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych nowo wydzielanych działek budowlanych, położonych...

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 016 m² 123,03 zł/m²

Eliza Jenda

Eliza Jenda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w malowniczym miejscu ! Atrakcyjna działka budowlana w gminie Stanisławów o powierzchni 1016m2. Piękne miejsce do...

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł106 m² 7 490,57 zł/m²

Anna Rosochacka

Anna Rosochacka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomość z potencjałem - dom i budynki gospodarcze. Zapraszamy do gminy Poświętne, miejscowości Krubki-Górki, położonej w powiecie...

Szczegóły ogłoszenia

79 680 zł996 m² 80 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w otoczeniu lasu! Zapraszam wszystkich miłośników przyrody którzy szukają działki budowlanej w otoczeniu lasu...

Szczegóły ogłoszenia

191 565 zł891 m² 215 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z szybkim dojazdem do Warszawy trasą A2! Oferta tylko w naszym biurze! Idealna lokalizacja - świetna inwestycja! Oferujemy...

Szczegóły ogłoszenia

96 500 zł1 138 m² 84,80 zł/m²

Piotr Witek

Piotr Witek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na planowanym osiedlu w Szczytniku. Mamy do zaoferowania działkę objętą decyzją o warunkach zabudowy, położoną na obrzeżu...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł165,74 m² 6 636,90 zł/m²

Aneta Jarzębska

Aneta Jarzębska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% kupujący Realizacja według projektu ,dom W faworytkach 2 (r2), budynek dwulokalowy w zabudowie...